Agnieszka Pomaska

Pracodawcy Pomorza nagrodzili najlepszych na Gali Evening
25 lutego 2017 r., napisany przez

Biuro Usługowe Mario, przedsiębiorstwo Szkuner, Intel Technology Poland oraz Trefl to „najlepsi wśród równych” Gali Evening, która odbyła się w Amber Expo w Gdańsku. Pracodawcy Pomorza przyznali nagrody w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku”. Na gali wręczono również nagrody specjalne, czyli „Złote Oxery” oraz statuetkę „Primum Cooperatio”.

Konkurs „Pomorski Pracodawca Roku” organizują Pracodawcy Pomorza, czyli największa i najstarsza pomorska organizacja zrzeszająca firmy o różnym profilu działalności, formie własności i wielkości. Jednak sam konkurs skierowany jest do wszystkich pomorskich firm bez względu na członkostwo organizacyjne lub brak przynależności do jakiejkolwiek organizacji. Nagradzane są firmy, które – spełniając warunki konkursowe dotyczące kondycji finansowo – ekonomicznej – swoimi działaniami upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu oraz są organizatorami miejsc pracy przyjaznych pracownikom.

Konkurs rozstrzygany jest w trzech kategoriach: małe przedsiębiorstwo (zatrudnienie do 50 pracowników), średnie przedsiębiorstwo (zatrudnienie od 51 do 250 pracowników) i duże przedsiębiorstwo (zatrudnienie powyżej 250 pracowników).

Czytaj więcej

źródło: biznes.trojmiasto.pl