Agnieszka Pomaska

Konwencja PO w Gdańsku
21 października 2015 r., napisany przez

– Jeśli wygramy te wybory, Polskę i Polaków czekają najlepsze cztery lata w najnowszej historii, mówiła w środę, 22 października w Gdańsku Ewa Kopacz. Szefowa rządu wzięła udział w przedwyborczej konwencji pomorskiej Platformy Obywatelskiej w AmberExpo.

Ewa Kopacz podsumowała rok urzędowania, a jednocześnie złożyła obietnice na kolejną kadencję. – Te dwanaście miesięcy to było również pisanie programu na następne cztery lata. Ja w to głęboko wierzę, że te cztery lata to będą najlepsze lata, w których po zmniejszeniu dystansu w naszej infrastrukturze i wyglądzie naszych miast, wreszcie dorównamy zarobkami do Europy Zachodniej. Ponawiam wiec swoją obietnicę, którą złożyłam rok temu przed Sejmem – ja, Ewa Kopacz, spożytkuję te cztery lata na tym, żeby Polacy w efekcie zarabiali więcej, mówiła w wystąpieniu szefowa rządu.

W konwencji, która odbyła się w budynku Amber Expo w Gdańsku wzięli udział najważniejsi członkowie Platformy Obywatelskiej. Poza Ewą Kopacz także wicepremier Tomasz Siemoniak, marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

Obecna była również kandydatka Platformy Obywatelskiej do Sejmu RP i Przewodnicząca sejmowej Komisji ds. UE Agnieszka Pomaska.

źródło: radiogdansk.pl