Agnieszka Pomaska

POrozmawiajmy o rodzinie – pierwsze polityczne Q&A w Polsce!
8 kwietnia 2015 r., napisany przez

8 kwietnia o 14:00 zapraszamy do Facebookowej rozmowy o polityce prorodzinnej z posłanką na Sejm RP Agnieszką Pomaską. 

Pierwsza w Polsce zorganizowana przez partię polityczną sesja Q&A odbędzie się na stronie Platformy Obywatelskiej na Facebooku. Internauci będą mieli szansę zadać pytanie dotyczące polityki prorodzinnej, a na żywo odpowiadać będzie im Agnieszka Pomaska, posłanka na Sejm RP od 2009 r., przewodnicząca Sejmowej Komisji ds. Unii Europejskiej oraz – co szczególnie ważne w kontekście tematu sesji – szczęśliwa mama.

Polityczne Q&A jest pierwszą tego typu akcją w Polsce – i pierwszą z całej serii takich inicjatyw, które podejmiemy w przyszłości. Dla użytkowników to znakomite narzędzie, aby w prosty sposób zadać pytanie politykom i uzyskać błyskawiczną odpowiedź. Dla nas – świetna metoda, aby jeszcze lepiej poznać pytania i wątpliwości Polaków na poszczególne tematy. I żeby je rozwiewać.

Śledźcie profil Platformy Obywatelskiej na Facebooku. Nie przegapcie pierwszej w historii polskiego Facebooka politycznej sesji Q&A. 8 kwietnia o 14:00 bądźcie z nami, zadawajcie pytania, przedstawiajcie swój punkt widzenia – weźcie udział w unikalnym doświadczeniu. Jesteśmy ciekawi Waszych głosów. POrozmawiajmy o rodzinie.

źródło: platforma.org