Agnieszka Pomaska

Pomaska o przejęciu przez PIS zespołu Twojego Ruchu
5 grudnia 2013 r., napisany przez

W dniu 5 grudnia, Przewodnicząca sejmowej Komisji ds. Unii Europejskiej Agnieszka Pomaska była gościem programu  Rozmowa wydarzeń. Dyskusja dotyczyła zespołu ds. zbadania działalności Antoniego Macierewicza w sprawie WSI.

Mam wrażenie, iż niektórzy próbowali ukryć fakt, że poseł Macierewicz został wiceprezesem największej partii opozycyjnej. Natomiast co do samego zespołu i istoty sprawy, uważam że w tym konkretnym przypadku nie chodzi o to, aby coś zbadać lub sprawdzić, tylko o tworzenie nieustannego, zbędnego zamieszania – stwierdziła Agnieszka Pomaska.

Należy znać regulamin Sejmu i wiedzieć na jakich zasadach są powoływane zespoły. Jeżeli klub Twojego Ruchu będzie zainteresowany kontynuowaniem swojej pracy, to pewnie powoła nowy zespół. Mam poczucie, iż opinia publiczna posiada pełną wiedzę na temat tego, jacy ludzie współpracują z Antonim Macierewiczem i do czego doprowadził jego zespół parlamentarny w polskim Sejmie. Kolejni powoływani eksperci w drastyczny sposób obnażają niekompetencje prezesa Macierewicza. Na pewno służą wszystkiemu, tylko nie wyjaśnianiu przedmiotowej sprawy  – zakończyła Pomaska.

źródło: polsatnews.pl